"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Reference:

Spojení spolupráce Radka Štěpánka s OVB Allfinanz, a.s.

Spojení spolupráce Radka Štěpánka s OVB Allfinanz, a.s.

Finančně-poradenská společnost OVB Allfinanz se pro rok 2015 spojila s českou tenisovou hvězdou Radkem Štěpánkem.

„V den, kdy se po sedmiměsíční přestávce vrací do kolotoče turnajů legenda českého tenisu Radek Štěpánek, s radostí představujeme jeho partnerství se společností OVB,“ řekl Miroslav Řezník, generální ředitel a předseda představenstva OVB Allfinanz Česká republika.

Tato tenisová osobnost bude OVB Allfinanz reprezentovat na grandslamových turnajích, French Open, Wimbledon a US Open, utkáních Davis Cupu a všech zápasech okruhu ATP Masters Series a dalších významných tenisových událostech doma i v zahraničí.

Marketingová podpora sportovních aktivit a vrcholových sportovců má v holdingu OVB Allfinanz AG velkou tradici. „Proto nás obzvlášť těší, že logo naší společnosti ponese na světových turnajích taková osobnost a ikona českého tenisu, jako je Radek Štěpánek,“ dodává Miroslav Řezník ke spojení značky OVB Allfinanz a Radka Štěpánka.

Sám Radek Štěpánek toto partnerství s jedničkou ve finančním poradenství v ČR glosuje: „Je mi ctí, že mne oslovila tak renomovaná firma, jako je OVB Allfinanz, která je lídrem na trhu finančního poradenství. Potěšilo mě, že k dohodě s OVB došlo v době, kdy jsem nehrál a nikdo nedokázal přesně říct, kdy se k vrcholovému tenisu vrátím. Beru to jako ocenění za minulost a současně jako závazek ukázat v budoucích měsících, že rozhodnutí OVB bylo dobré. Cítím, že máme spoustu společného. Proto se moc těším na naši spolupráci.“

„Příběh, zkušenosti a popularita Radka Štěpánka je tak velká, že ani více než půlroční vynucená přestávka od tenisu nijak neovlivnila naše rozhodnutí spolupracovat právě s ním, a to v externí i interní komunikaci. Mimo výše uvedené turnaje se Radek Štěpánek jako tvář OVB Allfinanz objeví osobně na podzimní firemní konferenci OVB Allfinanz. Navíc se čtenáři časopisu OVB Journal mohou již teď těšit na dva rozhovory s tímto významným hráčem a nahlédnout do zákulisí života tenisového profesionála,“ dodává Dušan Pavlů, marketingový ředitel OVB Allfinanz.

 

Zdroj: link


Zpět