"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Reference:

ČASF - Nová asociace na trhu finančního poradenství.

ČASF - Nová asociace na trhu finančního poradenství.

V červnu letošního roku vznikla nová asociace spojující finančně poradenské společnosti. Asociace stmelila členy Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF), Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, z.s. (AFIZ), ZFP akademie a další velké poradenské společnosti včetně OVB Allfinanz. Společnými silami sjednocují nabídky na trhu a v podobně jednotného sdružení České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF) se snaží o kompletní zlepšení služeb.

Cílem ČASF je spolupráce a zlepšení úrovně poradenské činnosti. Asociace se může chlubit celkovým zastoupením 27 českých firem, což je historicky početně nejsilnější. Předseda představenstva a výkonný ředitel ČASF  je Ing. Jiří Šindelář, Ph.D. a postech místopředsedů jsou Ing. Pavel Manhalter, OVB Allfinanz, a.s.  a Ing. Petr Borkovec, Partners Financial Services, a.s.

Petr Borkovec, spolumajitel Partners uvedl: „Jedna silná asociace na finančně poradenském trhu je jasný signál pro celý finanční trh, Ministerstvo financí ČR i Českou národní banku, že se velcí hráči dokáží spojit a prosazovat své zájmy jednotně,“.

Nová asociace by mohla pomoci zlepšit podmínky pro projednávání různých aktivit a novinek, mezi které bude brzy patřit i nový zákon o distribuci pojištění. Ten transponuje směrnici IDD do národní úpravy a tím nejspíš změní pravidla distribuce pojistných produktů.

„ČASF bude v kontaktu s ostatními asociacemi na trhu, akreditovanými osobami, sdruženími na ochranu spotřebitele, pořadateli konferencí, školicími a vzdělávacími institucemi, médii a bude přispívat ke zlepšení jména finančního trhu,“ zmiňuje Miroslav Řezník, generální ředitel a předseda představenstva společnosti OVB Allfinanz, a.s..

Novou asociaci bude řídit představenstvo o devíti členech složené ze šesti velkých společností na poradenském trhu, další tři místa budou volená. Rada asociace je tvořená zástupci všech korporátních členů.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět