"I při studiích se dá podnikat..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Reference - Média:

Zimní adrenalin s dragsterem.

Zimní adrenalin s dragsterem.

 

Zimní radovánky jsou v plném proudu. Od lyží, běžek či horských procházek se dostáváme ještě dál. Vznikají zajímavé projekty s chutí propojit zimu a motosport.

Adrenalinu se v zimním období věnuje také akce Speed Weekend on the Ice (Rychlostní víkend na ledě), kde se lámou světové rychlostní rekordy.  Speed Weekend on the Ice se koná v březnu na zamrzlém jezeře u švédské vesnice Arsunda a hlavním cílem je překonat rychlost 200km/h na ledě s motocyklovým dragsterem (speciálně upravený motocykl nebo automobil pro sprint na 1/4 míle).

U všech sportů je nezbytné přemýšlet i nad svým bezpečím a budoucím zajištění.  Ve vztahu k vysoce rizikovému sportu je potřeba zvážit všechny možnosti životního a majetkového pojištění tak, aby byl člověk, co nejvíce chráněn. Pro kvalitní zajištění doporučujeme kontaktovat zkušené finanční poradce a sestavit plán finančního zabezpečení přesně na míru.

Pro každou přípravu k dosažení svého cíle je potřeba mít také kvalitní tým, který poskytne dostatečnou oporu.  I my, OVB life, bychom chtěli podpořit jednoho z klientů našeho finančního poradce za Světlé nad Sázavou Marka Škvařila, a to účastníka Speed Weekend on the Ice, Pavla Kuberu.Přejeme hodně štěstí a hlavně pokořit rekord ve zdraví. V následujícím odkazu ZDE se můžete dozvědět více a pomoci uskutečnit jeho projekt!

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

 

Zdroj: www.startovac.cz/projekty/hreby-a-led-svetove-rekordy


Zpět