"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky v OVB life:

Poznatky z LD semináře.

Poznatky z LD semináře.

My, z OVB life, podporujeme rozvoj dovedností členů našeho týmu.  I sobota 18. 5. 2019 přinesla vzdělávání v podobě LD semináře v Praze.  Na akci nechyběl ani náš senior zemský ředitel Pavel Horák, který nejen, že předal své know-how, ale zároveň motivoval všechny zúčastněné. Co si o akci myslí samotní účastníci z ředitelství  OVB life se dozvíte v následujících řádcích.

 

Školení bylo určitě užitečné. Já jako nováček jsem se dozvěděla spoustu nových, zajímavých a praktických informaci, např. jak vybudovat vlastní tým. Školení bylo spojené s krásným výhledem a dobrým jídlem,“ Karolína.

 

Seminář byl fajn, určitě jsem si to užila a získala nové dojmy a zajímavé poznatky, které určitě do budoucna využiji. Příjemné prostředí, tak akorát informací a skvělé jídlo,“ Natálie.

 

Za mě – dokonalý výhled. Pan Horák je velmi příjemný a hlavně evidentně chytrý pán.  Shodli jsme se, že diskuse s ním může být hodně zajímavá a určitě přínosná. To, o čem dnes pan Horák mluvil, ve výsledku podal tak, aby nás nechal samotné dojít ke smyslu toho, co nám chtěl předat. Což je podle mě nejlepší cesta, jak si to člověk zapamatuje.  Super zážitek, “ Petra.

 

Příjemné prostředí, pan Horák pohodový a normální člověk,“ Martin.

 

Dnes nám dal čas "náš nejvyšší" SLD ředitel pan Horák v nejvyšších patrech v Praze. To o něčem značí. Ukázal nám cestu, z které jsem já osobně několikrát sešel. Je to obyčejný člověk s pokorou, ale velkým srdcem a s jasnými cíli. Pro mě to byla zase velká motivačka a odnesl jsem si další "vychytávky", jak se stát úspěšnějším nejenom v byznysu, práci, ale i v soukromém životě. A tohle mě vždy posune dál.  Jinak jsem zase osobně poznal další spolupracovníky v ředitelství Martina Hájka a jsem za to moc osobně rád. OVB Life, děkuji,“ Pavel.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

Článek zveřejněn dne: 20. 5. 2019


Zpět