"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi postavíte rychleji..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky v OVB life:

4. Konference OVB - pro dobrou věc!

4. Konference OVB - pro dobrou věc!

 

V sobotu 9. 3. 2019 se uskutečnila 4. konference zemského ředitelství Pavla Horáka, která podpořila organizaci Dobrý skutek.

Konference byla zaměřena na vzdělávání spolupracovníků. V přednáškové části konference se zúčastnili nejen školitelé ze samotného ředitelství, ale byli pozváni také externí školitelé. Celou konferenci doprovázena velmi dobrá a motivující atmosféra. V rámci konference se odměňovali spolupracovníci za jejich pracovní úspěchy. Akce trvala celý den, s přesahem do večerních hodin, kdy se přetvořila do maškarní afterparty.  A protože i OVB chce pomáhat, v průběhu akce mohli všichni účastníci přispět na organizace Dobrý skutek. K vybraným penězům se přidaly peníze z tomboly, která se konala na večerní afterparty.

Na čtvrté konferenci zemského ředitelství Pavla Horáka se vybrala celková částka 104 979 Kč. Tyto peníze putují na rehabilitaci Tamarce Lerche a Štěpánkovi Nepovímovi.

Jak uvádí Dobrý skutek: „Obě děti se narodily jako zdravá miminka. Když se začaly opožďovat ve vývoji, absolvovaly různá vyšetření, včetně genetického. U obou dětí byla, bohužel, zjištěna genetická vada. Speciální rehabilitace jsou pro ně nutností, aby jim nahradily to, co obvykle u zdravých dětí zařídí příroda“.

Slovy Bc. Marka Stáry, obchodního vedoucího OVB life „Jsem rád, že jsem se konference zúčastnil. Školitelé mě dokázali namotivovat a výstupy jednotlivých školitelů byly na profesionální úrovni.  Příjemně mě zaskočila i vybraná částka pro Dobrý skutek. Doufám, že budeme pomáhat i v dalších letech a vybereme více peněz než letos,“.

Zemské ředitelství Pavla Horáka už pomáhá od roku 2009. S letošní částkou už se na pomoc potřebným dohromady vybralo 841 507 Kč.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

Článek zveřejněn dne: 24. 4. 2019


Zpět