"S námi se dostanete na vrchol..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky:

Havarijní pojištění

Povinné ručení nekryje škody, které utrpí váš vůz a neplatí ani pro případy, kdy vám auto poškodí přírodní živly nebo vám ho odcizí či v něm přijdete k úrazu . Pro tyto situace právě slouží havarijní pojistka.

Pojistku si vždy nechte sestavit podle konkrétních rizik. Záleží kolik kilometrů najezdíte, jakým vozem, zda parkujete na sídlišti nebo v garáži a kudy jezdíte.

V některých případech může dojít k nehodě i bez účasti jiných vozidel. Obvzlášť na podzim ,kdy dochází k častým střetům se zvěří. V případě, že má řidič havarijní pojištění, likviduje tyto nehody pojišťovna. Řidiči musí počítat se sjednanou spoluúčastí, v opačném případě musí uhradit náklady za opravu z vlastní kapsy. V případě srážky s domácím nebo hospodářským zvířetem lze náhradu škody vymáhat po majiteli zvířete. Lesní zvěř nemá žádného majitele, po kterém by bylo možno náhradu škody vymáhat. Řidiči, kteří jezdí často na podzim místy s výskytem divoké zvěře, by se tak měl proti střetu s ní připojistit.

Řidiči nepodnceňují ani pojištění čelních skel automobilů. Před sjednáním pojištění tohoto rizika si ale ověřte, kolik výměna skla u vašeho vozu stojí.

Při sjednání pojištění se neřiďte pouze jeho cenou,ale také poskytováním asistenční služby. Levné havarijní pojištění může zlákat nízkou cenou, ale dokáže nepříjemně překvapit vysokou spoluúčastí nebo pouze základním krytím. Panují v nich velké rozdíly. Mohou zahrnovat poskytnutí náhradního vozidla, odtah nepojízdného vozu, dovoz paliva, náhradního řidiče atd.. Lišit se mohou také zejména v tom, zda platí jen v Česku, nebo i za hranicemi.

Při sjednání pojištění nezapomeňte uvést výbavu vozidla - parkovací asistent,tempomat nebo automatickou převodovku. Výbava může v konečném důsledku ovlivnit, kolik za pojistku zaplatíte peněz.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

Článek zveřejněn dne: 29. 10. 2019

 

 

Zdroj : e15


Zpět