"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Zřizujete si nové bydlení a chybí vám peníze? Využijte výhod bankovní půjčky.

Zřizujete si nové bydlení a chybí vám peníze? Využijte výhod bankovní půjčky.

Pořídili jste si nové bydlení a nyní vám chybí peníze na vybavení? Ano, je možné zařídit domácnost skromně, avšak i těch pár nejdůležitějších věcí stojí peníze. Nemáte-li dostatek financí a nechcete-li se vydávat ze všech úspor, pak využijte bankovní půjčku.

Půjčit v bance si nemusíte jenom na koupi nemovitosti. Bankovní úvěr lze využít na financování vybavení, díky čemuž si můžete nové bydlení zařídit podle vašich představ.

Půjčka přijde vhod na vlastní i pronajatou domácnost

Peníze na zařízení bytu mohou chybět nejen tehdy, když všechny své úspory vložíte do koupě nemovitosti, občas dostatek vlastních zdrojů chybí i při zařizování prvního bydlení v nájmu. Ani v nájmu rozhodně není nutné na vybavení příliš šetřit. To, co do něj vložíte , si můžete vzít s sebou do dalšího pronájmu, nebo prodat.

Sjednat půjčku na zařízení tak není rozmarem, naopak mnohdy je i lepší volbou, než se vydat ze všech peněz. Finanční rezerva na nenadálé výdaje by vám měla zbýt vždy.

O půjčku zažádejte nejdříve ve "své" bance

I přestože na vybavení domácnosti nechcete čekat dlouhé týdny a měsíce, rozhodnete-li se sjednat si půjčku na zařízení bytu, vybírejte ji s velkou pečlivostí. Přednost dejte raději bankovním půjčkám a ověřeným finančním institucím, jako jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, mBank a MONETA Money Bank.

Jste-li věrným klientem některé z bank, pak jako první zavítejte určitě do té, kde máte dlouholetou historii. Díky ní můžete získat výhodné podmínky pro sjednání i splácení úvěru.

Financujte vybavení domácnosti úvěrem ze stavebka

Majitelé stavebního spoření mohou využít také levného úvěru ze stavebka, a to buď řádného, či překlenovacího.

Čerpat řádný úvěr ze stavebního spoření mohou ti, kteří na stavebku spoří minimálně dva roky, mají naspořeno 30 až 50 %  z cílové částky a získají dobré hodnotící číslo od své stavební spořitelny. Nesplníte-li všechny tři tyto podmínky, můžete čerpat zpočátku alespoň překlenovací úvěr.

TIP: Kromě bankovní půjčky a úvěru ze stavebního spoření, lze samozřejmě zařídit bydlení za pomoci dalších finančních produktů. Na vybavení včetně rozsáhlejší rekonstrukce přijde vhod hypotéka a na pouhou koupi nábytku zas můžete využít například splátkový prodej.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět