"S námi postavíte rychleji..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Necháme růst Vaše finance..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Povinné ručení

Podzimní měsíce bývají pro řidiče těmi nejrizikovějšími,zejména měsíc říjen. Loni v říjnu policie zaznamenala na deset tisíc dopravních nehod.

Finanční následky dopravních nehod pomáhá zmírnit pojištění v podobě povinného ručení či havarijní pojistky.

Povinné ručení,jak již název napovídá je povinné ze zákona a proto bez něj nesmíte na silnici. V případě, že povinné ručení nemáte se vystavujete riziku pokut a také tomu, že případné škody budete muset uhradit z vlastní peněženky. Z povinného ručení se platí škody, které způsobíte druhým osobám, a to na majetku nebo na zdraví. Ze zákona kryjí pojišťovny z povinného ručení újmy na majetku a zdraví až do výše 35 milionů.

Újma na zdraví se už několik let nevyčísluje podle tabulek, ale je posuzována individuálně. V případě závažných úrazů se mohou vyšplhat do závratné výše. Vše nad limit plnění musí uhradit viník nehody. Za zvážení tedy stojí o něco si připlatit a sjednat některou z rozsáhlejších variant povinného ručení, které mají vyšší limit.

Povinné ručení se zpravidla sjednává na dobu neurčitou a po roce se automaticky prodlouží. Chcete-li smlouvu ukončit řádně, je třeba dodat výpověď pojišťovně nejpozději do 6ti týdnů před tzv. výročím. Termín výročí naleznete na své zelené kartě.

Proč měnit povinné ručení? Můžete najít lepší nabídku! Pojišťovny mezi sebou soupeří a nabízejí různá zvýhodnění. Můžete tedy objevit lepší nabídku,kdy získáte například zajímavou slevu, vyšší limit plnění nebo bude pojištění zahrnovat i některé typy připojištění, které se jinak platí.

V případě, že jezdíte bez nehod, u pojišťoven vám v případě havarijního pojištění  i povinného ručení rostou bonusy. Můžete tak ušetřit 50 až 60% z ceny pojistky.

 

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

Článek zveřejněn dne: 28. 10. 2019

 

 

Zdroj: e15.cz


Zpět