"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

OVB Allfinanz, a.s. má 1,25 milionu klientů

OVB Allfinanz, a.s. má 1,25 milionu klientů

Již více než 1,25 milionu lidí v České republice se svěřilo do péče finančních poradců OVB Allfinanz, a.s. Rekordní počet klientů a upevnění společnosti v pozici lídra českého trhu s sebou nese i dobrou zprávu o vývoji uvažování české populace. Lidé na své finanční zajištění a krytí životních rizik začínají myslet ve stále mladším věku. Struktura jejich finančních produktů se navíc i díky vytrvalé péči poradců zlepšuje. Na obzoru ale stále zůstává hodně práce a nutné osvěty v oblasti penzí, životního pojištění a investic.

Vyberte si svého nezávislého finančního poradce z našich řad pro správu Vašeho portfolia v sekci Kontakty.

„Věří nám a spoléhá se na naše služby už přes 1,25 milionů klientů. Poradce totiž není jednorázovým prodejcem finančních produktů, je to člověk hledající správná řešení a nabízející kvalifikovanou pomoc po celý život,“ řekl Miroslav Řezník, generální ředitel společnosti OVB Allfinanz, a.s., která je největším poskytovatelem finančního poradenství v ČR.

Za uplynulých 22 let si společnost OVB Allfinanz soustavnou péčí o klienty vydobyla a upevnila pozici českého lídra trhu finančního poradenství a je také jedním z pilířů hospodaření celé mezinárodní skupiny OVB, jejíž historie sahá až do roku 1970 a v současnosti funguje ve 14 zemích Evropy. Česká společnost OVB Allfinanz dnes pomáhá s financemi milionu a čtvrt lidí a tento počet roste každým rokem.


Odkaz: http://www.ovb.cz/pro-media/tiskove-zpravy/zprava/ovb-allfinanz-ma-125-milionu-klientu.html


Zpět