"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi postavíte rychleji..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Novela zákona o daních z příjmů

Dostali jste už dopis od Vaší pojišťovny? Víte, co Vám píšou v dopisu? A nevíte si s tím rady? Potřebujete pomoc? Nebo jste zatím ještě nic nedostali a myslíte si, že Vy to řešit nebudete muset? Omyl!

Některé pojišťovny od podpisu novely zákona o daních z příjmů prezidentem začaly rozesílat klientům dopisy o změnách. V dopisu uvádějí obecný důvod, proč se to mění a klientům píší, že mají měsíc možnost na to informovat svou pojišťovnu, zda chtějí do budoucna využít svých daňových úlev nadále či nikoliv. Pakliže nevyužijí této možnosti, tak jim pojišťovna automaticky zavede daňové úlevy, ale klient nebude moci své naspořené peníze v jejím průběhu do svých 60-ti let moci vybrat tzv. mimořádným výběrem.

Proto všichni klienti, kteří mají jakoukoliv životní pojistku s kapitálotvornou složkou, možnost se rozhodnout, co s tím dělat a jak se rozhodnout. V dnešní uspěchané době může člověk říci, nyní na to nemám čas, ale je důležité se rozhodnout nyní, než mu pojišťovna automaticky zavede variantu s daňovými úlevami natvrdo a on pak své peníze bude moci vybrat nejdříve až v 60-ti letech.

Existují varianty, kde se ze smlouvy dají vybrat ještě peníze nyní před jejím uzamčením, ale je dobré ani v této variantě neotálet. Pojišťovny dávají již dopředu termíny, do kdy jsou schopny garantovat výplatu peněz formou maximálního mimořádného výběru a od kdy už se tak stát nemůže z důvodu velkého množství žádostí a období Vánoc.

Máte tedy životní pojistku a potřebujete poradit, jak nejlépe s ní naložit a nepřijít o peníze nebo ji mít zablokovanou do svých 60-ti let? Kontaktujte naše poradce v sekci Kontakty a rádi Vám pomůžeme. Rozhodně není nutné stávající smlouvu rušit, naopak ji nastavit tak, aby byla kvalitním produktem Vašeho rodinného portfolia.

MH


Zpět