"S námi se dostanete na vrchol..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Necháme růst Vaše finance..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Ceny povinného ručení stouply, ale zdražování ještě není konec

Pojišťovny během posledního roku zvýšily ceny o 10 až 20 procent a nevylučují, že další zdražení zdvihne platby za povinné ručení až o třetinu loňských cen. Stále však není tak draho jako například v roce 2009.

Jestli se Vás ještě zdražování nedotklo, můžete si gratulovat. Patříte nejspíš do skupiny řidičů správného věku (tedy těch zkušených), ze správné lokality (spíš z malého města či vesnice), a navíc řídíte bez nehod. Takových si pojišťovny váží a snaží se jim zatím nezdražovat. Nicméně i těmto klientům přijde dopis pár týdnů před výročím s mírným navýšením pojistného.

 

Konkurence sice dosud tlačila ceny dolů, ale vyšší náklady spojené zejména s uplatňováním pravidel odškodnění podle nového občanského zákoníku nutí pojišťovny ostatním pojištěným ceny zvyšovat už počátkem roku 2015.

 

V dnešní době každá z pojišťoven má pro daný výpočet povinného ručení jiný způsob - například: některá počítá podle věku pojistníka, jiná podle objemu vozidla, další podle lokalizace atd. Proto se nedá jen tak říci, která pojišťovna je nejlepší pro většinu automobilů. Stejně tak není vhodné využívat webové portály na povinná ručení, kde si klient myslí, že mu vyšlo někdy nejlevněji, ale už neví, kolik je v takovém pojištění výluk, o kterých ani ve výsledku pojistník neví. To vše se bohužel dozví až v případě pojistné události.

 

Chcete přepočítat své povinné ručení na svém vozidle? Nenechte si navyšovat své povinné ručení a sjednejte si schůzku s některým z našich poradců v sekci Kontakty. Rádi Vám pomůžeme.


Zdroj: odkaz


Zpět