"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Finanční gramotnost:

Vzděláváme dál!

Vzděláváme dál!

Naše vzdělávání veřejnosti v oblasti finanční gramotnosti rozhodně nekončí, ba naopak! OVB life s přednáškovým cyklem pokračuje, pro tentokrát Martin Hájek, MBA školil v Hotelu Grand v Čáslavi pro Rodinné centrum Kopretina Čáslav.

„Dne 21. listopadu 2018 se v podvečerních hodinách v salónku Hotelu Grand v Čáslavi uskutečnila přednáška na téma Finanční gramotnost pro dospělé, kterou pro Rodinné centrum Kopretina Čáslav připravil pan Martin Hájek, MBA.  Hlavní náplní přednášky bylo seznámení účastníků s institucemi finančního trhu, přiblížení pojmů, které s financemi souvisí a rozpoznání míry rizika u jednotlivých investic. Všechny průběžné dotazy byly ke spokojenosti účastníků zodpovězeny a někteří projevili zájem o další setkání s lektorem. Vzhledem k obsáhlosti a aktuálnosti tématu bychom uvítali v budoucnu další spolupráci“ popisuje večer účastnice a vedoucí centra Bc. Terezie Tichá, DiS.

 

Pokud i Vy máte pocit, že byste pro sebe, svou třídu či v pracovním kolektivu chtěli pozvednout znalosti v oblasti financí, rádi Vám nabídneme své služby, a to zcela bezplatně.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět