"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Necháme růst Vaše finance..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Finanční gramotnost:

Vzděláváme dál!

Vzděláváme dál!

Naše vzdělávání veřejnosti v oblasti finanční gramotnosti rozhodně nekončí, ba naopak! OVB life s přednáškovým cyklem pokračuje, pro tentokrát Martin Hájek, MBA školil v Hotelu Grand v Čáslavi pro Rodinné centrum Kopretina Čáslav.

„Dne 21. listopadu 2018 se v podvečerních hodinách v salónku Hotelu Grand v Čáslavi uskutečnila přednáška na téma Finanční gramotnost pro dospělé, kterou pro Rodinné centrum Kopretina Čáslav připravil pan Martin Hájek, MBA.  Hlavní náplní přednášky bylo seznámení účastníků s institucemi finančního trhu, přiblížení pojmů, které s financemi souvisí a rozpoznání míry rizika u jednotlivých investic. Všechny průběžné dotazy byly ke spokojenosti účastníků zodpovězeny a někteří projevili zájem o další setkání s lektorem. Vzhledem k obsáhlosti a aktuálnosti tématu bychom uvítali v budoucnu další spolupráci“ popisuje večer účastnice a vedoucí centra Bc. Terezie Tichá, DiS.

 

Pokud i Vy máte pocit, že byste pro sebe, svou třídu či v pracovním kolektivu chtěli pozvednout znalosti v oblasti financí, rádi Vám nabídneme své služby, a to zcela bezplatně.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět