"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"I při studiích se dá podnikat..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Reference:

ČASF - Nová asociace na trhu finančního poradenství.

ČASF - Nová asociace na trhu finančního poradenství.

V červnu letošního roku vznikla nová asociace spojující finančně poradenské společnosti. Asociace stmelila členy Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF), Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, z.s. (AFIZ), ZFP akademie a další velké poradenské společnosti včetně OVB Allfinanz. Společnými silami sjednocují nabídky na trhu a v podobně jednotného sdružení České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF) se snaží o kompletní zlepšení služeb.

Cílem ČASF je spolupráce a zlepšení úrovně poradenské činnosti. Asociace se může chlubit celkovým zastoupením 27 českých firem, což je historicky početně nejsilnější. Předseda představenstva a výkonný ředitel ČASF  je Ing. Jiří Šindelář, Ph.D. a postech místopředsedů jsou Ing. Pavel Manhalter, OVB Allfinanz, a.s.  a Ing. Petr Borkovec, Partners Financial Services, a.s.

Petr Borkovec, spolumajitel Partners uvedl: „Jedna silná asociace na finančně poradenském trhu je jasný signál pro celý finanční trh, Ministerstvo financí ČR i Českou národní banku, že se velcí hráči dokáží spojit a prosazovat své zájmy jednotně,“.

Nová asociace by mohla pomoci zlepšit podmínky pro projednávání různých aktivit a novinek, mezi které bude brzy patřit i nový zákon o distribuci pojištění. Ten transponuje směrnici IDD do národní úpravy a tím nejspíš změní pravidla distribuce pojistných produktů.

„ČASF bude v kontaktu s ostatními asociacemi na trhu, akreditovanými osobami, sdruženími na ochranu spotřebitele, pořadateli konferencí, školicími a vzdělávacími institucemi, médii a bude přispívat ke zlepšení jména finančního trhu,“ zmiňuje Miroslav Řezník, generální ředitel a předseda představenstva společnosti OVB Allfinanz, a.s..

Novou asociaci bude řídit představenstvo o devíti členech složené ze šesti velkých společností na poradenském trhu, další tři místa budou volená. Rada asociace je tvořená zástupci všech korporátních členů.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět