"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"S námi postavíte rychleji..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"I při studiích se dá podnikat..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Reference - Média:

Zimní adrenalin s dragsterem.

Zimní adrenalin s dragsterem.

 

Zimní radovánky jsou v plném proudu. Od lyží, běžek či horských procházek se dostáváme ještě dál. Vznikají zajímavé projekty s chutí propojit zimu a motosport.

Adrenalinu se v zimním období věnuje také akce Speed Weekend on the Ice (Rychlostní víkend na ledě), kde se lámou světové rychlostní rekordy.  Speed Weekend on the Ice se koná v březnu na zamrzlém jezeře u švédské vesnice Arsunda a hlavním cílem je překonat rychlost 200km/h na ledě s motocyklovým dragsterem (speciálně upravený motocykl nebo automobil pro sprint na 1/4 míle).

U všech sportů je nezbytné přemýšlet i nad svým bezpečím a budoucím zajištění.  Ve vztahu k vysoce rizikovému sportu je potřeba zvážit všechny možnosti životního a majetkového pojištění tak, aby byl člověk, co nejvíce chráněn. Pro kvalitní zajištění doporučujeme kontaktovat zkušené finanční poradce a sestavit plán finančního zabezpečení přesně na míru.

Pro každou přípravu k dosažení svého cíle je potřeba mít také kvalitní tým, který poskytne dostatečnou oporu.  I my, OVB life, bychom chtěli podpořit jednoho z klientů našeho finančního poradce za Světlé nad Sázavou Marka Škvařila, a to účastníka Speed Weekend on the Ice, Pavla Kuberu.Přejeme hodně štěstí a hlavně pokořit rekord ve zdraví. V následujícím odkazu ZDE se můžete dozvědět více a pomoci uskutečnit jeho projekt!

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

 

Zdroj: www.startovac.cz/projekty/hreby-a-led-svetove-rekordy


Zpět