"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"I při studiích se dá podnikat..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

UNIQA a cestování – nový tarif a inovace.

UNIQA a cestování – nový tarif a inovace.

Další letní sezóna už klepe na dveře. Jako každý rok si společnost UNIQA připravila inovaci cestovního pojištění. UNIQA krom stávajících tarifů SVĚT a EVROPA nově představuje SVĚT, ovšem bez USA a Kanady. Za vyloučení zmíněného západního prostoru mohou tamní mimořádně vysoké náklady na pojistné události, které ovlivňují výši pojistného. Pro cestovatele navštěvující ostatní kontinenty je nyní cestovní pojištění cenově daleko výhodnější než sazba pro celý svět, a to až o 70 %.

 

UNIQA se dříve snažila zaměřit na pokrytí nečekaných a nepříznivých situací na straně klienta v pojištění storna.  Základní pojistnou ochranu při okolnostech jako je např. úmrtí v rodině, onemocnění klienta a další rozšířila UNIQA o tzv. vztahové události, kterými mohou být zrušení svatby, podání žádosti o rozvod či v případě nedokončení studia (maturity či podobné závěrečné zkoušky), neočekávaného soudního předvolání a také v případě zranění nebo onemocnění domácího mazlíčka. V tomto roce klient může získat nazpět až 80 % finanční částky, kterou investoval do zájezdu, a to i v případě nezaviněné dopravní nehody v den zájezdu, kvůli které pojištěný musel cestu zrušit.

 

Nové cestovní pojištění pokryje také škody způsobené na zapůjčených obytných vozech či plavidlech v době, kdy jsou zaparkovány/ukotveny a slouží k ubytování klienta.  Asistence AUTO+ je navržena pro kvalitnější pomoc v případě událostí spojených s vozidlem, kterým pojištěný cestuje do zahraničí. Sjednání lze napasovat na stejnou dobu jako cestovní pojištění, doba trvání může být až 31 dní.  V rámci asistence je zajištění dojedu mechanika, repatriaci auta, odtah do opravny, uschování auta, ubytování skupiny o pěti členech nebo náhradní dopravu či auto až na 5 dnů. Asistence vyjde na 390 Kč a celkový limit plnění je 100 000 Kč.

Ošizen nebyl ani tuzemský tafit T+, jež rozšiřuje limity plnění pro úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a zavazadel. Sazba pojistného se věkem nerozlišuje.

Výše pojištění asistence UNIQA a léčebných výloh jsou od 17 Kč za osobu na den, popř. rodiny do šesti členů na 43 Kč za den. U komplexního pojištění se ceny pohybují od 28 Kč za osobu na den, respektive za 70 Kč za rodinu na den. Cestovní pojištění se sjednává bez spoluúčasti, UNIQA hradí všechny doložené a účelné náklady vztahující se k pojistné události.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět