"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"S námi postavíte rychleji..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

Novinky na finančním trhu:

Zvýhodněné stavební spoření pro mladé od Lišky.

Zvýhodněné stavební spoření pro mladé od Lišky.

Českomoravská stavební spořitelna má od června akční nabídku. Děti a mladí do 26 let mohou novou smlouvu o stavebním spoření získat výhodněji až o 2 000 Kč.

 

Pokud klient uzavřel smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou do 200 000 Kč a nedovršil 27 rok věku, poplatek za uzavření smlouvy nehradí. Při vyšší cílové částce poplatek za uzavření smlouvy činí 1 % z cílové částky.

Ve srovnání s aktuálními podmínkami pro děti a mladé do 26 let, jde o rozšíření akce z dubna letošního roku. Sleva byla v dubnu dostupná pro děti do 6 let věku, od června se dotýká všech dětí a zvýhodňuje mladé lidi do věku 26 let. Obecné podmínky zůstaly zachovány.

Pro získání zvýhodněné smlouvy musí klient danou smlouvu uzavřít nejpozději v den před 27. narozeninami a uhradit poplatek za uzavření smlouvy do 31. 7. 2018 (u smlouvy o stavebním spoření s cílovou částkou nad 200 000 Kč).

Výhoda se nevztahuje na smlouvy, pokud je na nich jiné zvýhodnění spojené s poplatkem za uzavření smlouvy.  Smlouva má šestiletou vázací lhůtu, po kterou nesmí být vypovězena, klient ale může čerpat úvěr ze stavebního spoření anebo překlenovací úvěr i před uplynutím šesti let.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět