"Nebojíme se žádné výzvy..."

"S námi postavíte rychleji..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Zvýhodněné stavební spoření pro mladé od Lišky.

Zvýhodněné stavební spoření pro mladé od Lišky.

Českomoravská stavební spořitelna má od června akční nabídku. Děti a mladí do 26 let mohou novou smlouvu o stavebním spoření získat výhodněji až o 2 000 Kč.

 

Pokud klient uzavřel smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou do 200 000 Kč a nedovršil 27 rok věku, poplatek za uzavření smlouvy nehradí. Při vyšší cílové částce poplatek za uzavření smlouvy činí 1 % z cílové částky.

Ve srovnání s aktuálními podmínkami pro děti a mladé do 26 let, jde o rozšíření akce z dubna letošního roku. Sleva byla v dubnu dostupná pro děti do 6 let věku, od června se dotýká všech dětí a zvýhodňuje mladé lidi do věku 26 let. Obecné podmínky zůstaly zachovány.

Pro získání zvýhodněné smlouvy musí klient danou smlouvu uzavřít nejpozději v den před 27. narozeninami a uhradit poplatek za uzavření smlouvy do 31. 7. 2018 (u smlouvy o stavebním spoření s cílovou částkou nad 200 000 Kč).

Výhoda se nevztahuje na smlouvy, pokud je na nich jiné zvýhodnění spojené s poplatkem za uzavření smlouvy.  Smlouva má šestiletou vázací lhůtu, po kterou nesmí být vypovězena, klient ale může čerpat úvěr ze stavebního spoření anebo překlenovací úvěr i před uplynutím šesti let.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět