"S námi postavíte rychleji..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Zřizujete si nové bydlení a chybí vám peníze? Využijte výhod bankovní půjčky.

Zřizujete si nové bydlení a chybí vám peníze? Využijte výhod bankovní půjčky.

Pořídili jste si nové bydlení a nyní vám chybí peníze na vybavení? Ano, je možné zařídit domácnost skromně, avšak i těch pár nejdůležitějších věcí stojí peníze. Nemáte-li dostatek financí a nechcete-li se vydávat ze všech úspor, pak využijte bankovní půjčku.

Půjčit v bance si nemusíte jenom na koupi nemovitosti. Bankovní úvěr lze využít na financování vybavení, díky čemuž si můžete nové bydlení zařídit podle vašich představ.

Půjčka přijde vhod na vlastní i pronajatou domácnost

Peníze na zařízení bytu mohou chybět nejen tehdy, když všechny své úspory vložíte do koupě nemovitosti, občas dostatek vlastních zdrojů chybí i při zařizování prvního bydlení v nájmu. Ani v nájmu rozhodně není nutné na vybavení příliš šetřit. To, co do něj vložíte , si můžete vzít s sebou do dalšího pronájmu, nebo prodat.

Sjednat půjčku na zařízení tak není rozmarem, naopak mnohdy je i lepší volbou, než se vydat ze všech peněz. Finanční rezerva na nenadálé výdaje by vám měla zbýt vždy.

O půjčku zažádejte nejdříve ve "své" bance

I přestože na vybavení domácnosti nechcete čekat dlouhé týdny a měsíce, rozhodnete-li se sjednat si půjčku na zařízení bytu, vybírejte ji s velkou pečlivostí. Přednost dejte raději bankovním půjčkám a ověřeným finančním institucím, jako jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, mBank a MONETA Money Bank.

Jste-li věrným klientem některé z bank, pak jako první zavítejte určitě do té, kde máte dlouholetou historii. Díky ní můžete získat výhodné podmínky pro sjednání i splácení úvěru.

Financujte vybavení domácnosti úvěrem ze stavebka

Majitelé stavebního spoření mohou využít také levného úvěru ze stavebka, a to buď řádného, či překlenovacího.

Čerpat řádný úvěr ze stavebního spoření mohou ti, kteří na stavebku spoří minimálně dva roky, mají naspořeno 30 až 50 %  z cílové částky a získají dobré hodnotící číslo od své stavební spořitelny. Nesplníte-li všechny tři tyto podmínky, můžete čerpat zpočátku alespoň překlenovací úvěr.

TIP: Kromě bankovní půjčky a úvěru ze stavebního spoření, lze samozřejmě zařídit bydlení za pomoci dalších finančních produktů. Na vybavení včetně rozsáhlejší rekonstrukce přijde vhod hypotéka a na pouhou koupi nábytku zas můžete využít například splátkový prodej.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět