"S námi se dostanete na vrchol..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Wüstenrot snižuje úrokové sazby u hypoték

Wüstenrot snižuje úrokové sazby u hypoték

 

Od 11. 4. 2018 Wüstenrot hypoteční banka snižuje úrokové sazby o 15 setin procentního bodu u hypotečních úvěrů. Podle tiskové zprávy se změna týká všech fixací Hypotéky Refin  a Hypotéky pro vlastní bydlení v pásmu 80 % až 90 % zástavní hodnoty nemovitosti.

 

Produktový manažer hypoték Wüstenrot, Martin Holub uvedl, že jsou jedna z mála bank, která v období pozvolného růstu úrokových sazeb zlevnila úvěry. Uvědomují si, že mnoho klientů nemusí mít k dispozici dostatek vlastních prostředků, aby dosáhli na výhodnější sazbu. Tímto krokem se snaží banka vyjít klientům vstříc. Hypotéku pro vlastní bydlení lze fixovat na 1, 2, 3, 5 a 7 let.  V případě LTV nad 80 %, klient získá úvěr s tříletou fixací od 2,64 % ročně, u Hypotéky Refin od 2,54 % ročně. Nově klient může získat, kromě tří apětileté fixace úrokové sazby, fixaci na období 7 let.

 

Wüstenrot nabízí nejen snížení úrokových sazeb u vybraných hypoték, ale také ušetření nákladů na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru. Pro veškeré doby fixace úrokové sazby Wüstenrot promine poplatek ve výši 2 400 Kč. Banka nezapomíná ani na ty, kteří si vyberou Hypotéku Refin určenou na refinancování. Pro ně je připravená zvýhodněná cena za interní odhad nemovitosti.  Pokud klient nemá původní ocenění svého domu či bytu, může jej získat výhodněji. Oproti standardní výši poplatku za bytovou jednotku 1 750 Kč a rodinného domu za 2 400 Kč, zaplatí klient jen 1000Kč.

 

Průměrná úroková sazba na trhu stále roste. Ve druhém měsíci letošního roku se zvedla průměrná úroková sazba, vyplývá to z posledních údajů Hypoindexu. Srovnatelná úroveň sazeb byla naposledy roku 2014 v prosinci.  Objemy i počty hypoték v únoru klesaly. Průměrná výše hypotéky stále přesahuje částku 2,1 milionu korun. Měsíční splátka hypotéky sjednané v únoru 2018 ve výši jeden milion korun se splatností na 20 let v průměru činí      5 233 korun, při splatnosti na 15 let klienti splácejí v průměru 6 604 korun měsíčně.

 

Úrokové sazby pro pásmo 80 – 90 % LTV od 11. 4. 2018

 

Úroková sazba v % p. a.

80 % – 90 % LTV

Pro vlastní bydlení

Garantovaná

1 rok

4,29

2 roky

4,29

3 roky

2,64

5 let

2,84

7 let

3,04

Hypotéka Refin

Garan.

3 roky

2,54

5 let

2,74

7 let

2,94

Poznámka: sazby platné při sjednání životního pojištění Allianz a minimální výši měsíčního pojistného 500 Kč

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty


Zpět