"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

Novinky na finančním trhu:

Ukliďte si v peněžence!

Ukliďte si v peněžence!

Jen vygruntovat byt nestačí. Pořádný vánoční úklid potřebuje i vaše peněženka. Dejte si do pořádku své finance a ušetřete. Na co byste neměli při finančním úklidu zapomenout. Máte na konci měsíce vyluxovaný účet a v kapse je pár korun? Udělejte si pořádek ve svých financích a nejspíš tak díky tomu ušetříte. Před koncem roku je vhodné provést INVENTURU finančních zdrojů.

6 tipů, kde se vyplatí udělat pořádek.

 

Ušetřete na splátkách

Jsou platby, které automatický platíme každý měsíc (bydlení, energie atd.) a často nepřemýšlíme, jestli se na nich nedá něco uspořit. I když na nájmu asi neušetříte, u ostatních pravidelných plateb si zkontrolujte, jestli není na trhu výhodnější nabídka.

Proklepnete půjčky

Máte několik různých půjček? Většinou vyjde výhodněji sjednotit je refinancováním do půjčky jedné.

Mrkněte na zoubek účtu

Zkontrolujte si, kolik platíte bance za vedení běžného účtu. A to i v případě, že ho máte zdarma. K bezplatnému vedení se můžou vztahovat určité podmínky a jejich porušení vyjde draho. Je dobré se podívat i na to, kolik vás například stojí výběr z bankomatu u jiné než vaše banky.

Získejte peníze za stavebka

Máte stavební spoření? Pozor, ať nepřijdete o státní příspěvek. Ten může být až 2000 Kč. Pro získání plné částky musí klient v daném roce vložit na účet stavebního spoření alespoň 20 tisíc korun, ať už v pravidelných měsíčních splátkách, nebo jednorázově.

Ušetřete s penzijkem na daních

Kromě státního příspěvku můžete získat i daňovou úlevu (maximálně 3600 Kč)

Zkontrolujte pojistky

Zkontrolujte, jestli nejsou vaše pojistky staré a podhodnocené. Zamyslete se nad tím, jestli se nějak nezměnila vaše životní situace a zda není nutné tyto změny promítnout do životního pojištění.

 

A úplně na závěr, sečtete plusy a mínusy. Přemýšlejte, kolik jste letos vydělali, zač jste nejvíc utratili a zkuste odhadnout, jaké příjmy a nezbytné výdaje vás čeká příští rok. Pokud jsou plánované výdaje vyšší než příjmy, je třeba začít hledat možnosti růstu příjmů nebo možné úspory. Proto nás kontaktujte v sekci Kontakty, kde vám rádi pomůžeme a poradíme.

 


Zpět