"S námi se dostanete na vrchol..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"I při studiích se dá podnikat..."

Novinky na finančním trhu:

Smart Invest 2018 – UNIQA představuje nové životní pojištění

Smart Invest 2018 – UNIQA představuje nové životní pojištění

Od 4. do 25. 5. letošního roku pojišťovna UNIQA poskytuje zákazníkům s volnými finančními prostředky produkt Smart Invest 2018 - jednorázové indexově vázané životního pojištění.  Smluvní doba je 7 let a pojištění je spojeno s podmíněnou garancí zhodnocení podle vývoje indexu EURO STOXX 50. Pro případ úmrtí a vážného úrazu s trvalými následky se poskytuje pojistná ochrana. Nabídka je omezená a potrvá jen do vyčerpání tranše, informoval portál czechbanking.cz

S ohledem na omezený rozsah je možno od pátku 27. 4. uskutečnit reservaci kapacity na webu www.uniqa.cz. Pokud klient využije možnost reservace, bude mít v květnu, v upisovacím období, přednost. Minimální investovaná částka je 30 000 Kč. Pojištění se uzavírá s platností do pátého měsíce roku 2025.

Zákazník má také garantovanou účast na příznivém vývoji. V případě snížení hodnoty indexu je klientovi poskytnuta podmíněná záruka pojistného plnění ke konci pojistné doby v 100% výši investovaných prostředků po odečtení vstupního poplatku. Podmíněnost je v případě, že by došlo k ukončení podkladového aktiva. Vydavatelem je renomovaná společnost Goldman Sachs International, jež sídlí v Londýně. Stoupne-li indexová hodnota EURO STOXX v rozmezí 0,01 až 51 %, získá na konci pojistné doby klient pojistné určené k investování zhodnocené stejným procentem.

Jestli index stoupne nad zmíněnou hranici, obdrží zákazník zpátky svou investici navýšenou o 51 %, což reálně může představovat 6,06 % ročně z části pojistného alokovaného na investici. Riziková část pojistného je určena na krytí případného úmrtí během smluvní doby (pojistná částka odpovídá 1 % z jednorázového pojistného) a pro případ vážného úrazu s trvalými následky přes 50 % podle hodnotících tabulek (pojistná částka se rovná zaplacenému jednorázovému pojistnému, maximálně 2 miliony Kč).

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty


Zpět