"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Necháme růst Vaše finance..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Pojištění „na blbost“.

Pojištění „na blbost“.

U sjednávání pojištění občanské odpovědnosti, které je známější spíše pod lidovým označením „pojistka na blbost“, lidé často tápou.

Co pojišťovny nabízejí?

U této pojistky se jedná o pojištění za újmu v obyčejném životě, ne tedy v zaměstnání či v podnikání. To si spousta lidí často plete. Limity v tomto pojištění jsou zaměřeny na újmu na zdraví, újmu na životě (usmrcení), újmu na věci, následnou finanční újmu, nemajetkovou újmu. Ne každá z pojišťoven však má jednotlivé limity rozepsány. Některé pojišťovny nabízejí toto připojištění i v životních pojistkách, kde si ho klient může připojistit. Cena je ročně v řádu stokorun. Pojistíte děti i psa Na koho se pojištění v domácnosti vztahuje? Každý z nás zná případy, kdy dítě rozbije sklo sousedovi, v obchodě shodí zboží, rozbije tablet od kamaráda apod. – tak přesně na tyto nahodilé a neúmyslné události. Za jednu cenu se vztahuje jak na dospělé, tak na jejich děti sdílející stejnou domácnost" odpovídá oblastní ředitel pro OVB Martin Hájek, MBA.

Jak je to v případě, kdy vlastníte psa či jiné zvíře, a to způsobí újmu třetí osobě?

I na ně se toto pojištění vztahuje. Jen pozor na to, že s větším počtem zvířat je potřeba upravit limit. K pojištění občanské odpovědnosti je důležité mít i pojištění nemovitosti a domácnosti" dodává Martin Hájek.


V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět