"Nebojíme se žádné výzvy..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Pojištění „na blbost“.

Pojištění „na blbost“.

U sjednávání pojištění občanské odpovědnosti, které je známější spíše pod lidovým označením „pojistka na blbost“, lidé často tápou.

Co pojišťovny nabízejí?

U této pojistky se jedná o pojištění za újmu v obyčejném životě, ne tedy v zaměstnání či v podnikání. To si spousta lidí často plete. Limity v tomto pojištění jsou zaměřeny na újmu na zdraví, újmu na životě (usmrcení), újmu na věci, následnou finanční újmu, nemajetkovou újmu. Ne každá z pojišťoven však má jednotlivé limity rozepsány. Některé pojišťovny nabízejí toto připojištění i v životních pojistkách, kde si ho klient může připojistit. Cena je ročně v řádu stokorun. Pojistíte děti i psa Na koho se pojištění v domácnosti vztahuje? Každý z nás zná případy, kdy dítě rozbije sklo sousedovi, v obchodě shodí zboží, rozbije tablet od kamaráda apod. – tak přesně na tyto nahodilé a neúmyslné události. Za jednu cenu se vztahuje jak na dospělé, tak na jejich děti sdílející stejnou domácnost" odpovídá oblastní ředitel pro OVB Martin Hájek, MBA.

Jak je to v případě, kdy vlastníte psa či jiné zvíře, a to způsobí újmu třetí osobě?

I na ně se toto pojištění vztahuje. Jen pozor na to, že s větším počtem zvířat je potřeba upravit limit. K pojištění občanské odpovědnosti je důležité mít i pojištění nemovitosti a domácnosti" dodává Martin Hájek.


V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět