"S námi postavíte rychleji..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Jak na hypotéku?

Jak na hypotéku?

 

Říjen minulého roku přinesl u hypoték podmínkové změny. Nejen, že hypotéky zdražují a musíme mít naspořeno více z vlastních prostředků, ale také se posuzuje zadluženost žadatele a výše jeho čistého měsíčního příjmu.

 

Nově splátka hypotéky nemůže překročit 45 % čistého měsíčního příjmu. Současně se do této částky započítávají kompletně ostatní závazky. Celkové zadlužení žadatele nesmí být vyšší než devítinásobek čistého ročního příjmu. Z vlastních zdrojů musíme dokázat pokrýt 20 % celkové hodnoty nemovitosti.

 

Pro zvýšení svých šancí využijte finančního plánu. Pro sestavení dobrého finančního plánu doporučujeme oslovit zodpovědného finančního poradce. Zamyslete se, kolik peněz budete potřebovat a začněte si spořit. Zkuste si ujasnit, co přesně chcete a z čeho by se daly finanční zdroje získat (prodej majetku, léto bez dovolené u moře). Pozor na dluhy, snažte se své dosavadní závazky brzy splatit. Šance na hypotéku se zvyšují, pokud si o ní zažádáte společně s partnerem/partnerkou či manželem/manželkou. Další možností je zvolit si ručitele, který Vám pomůže závazek zajistit. Váš plán se časem může změnit, v každém případě je vhodné vaše kroky konzultovat s finančním poradcem.

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět