"I při studiích se dá podnikat..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

Sdílet Facebook Twitter Google+

Novinky na finančním trhu:

Hypotékou můžete financovat více věcí, než si myslíte.

Hypotékou můžete financovat více věcí, než si myslíte.

Bankovní hypotéky umožňují financovat i specifické případy. Kromě standardních hypoték na koupi bytu (i družstevního), rodinného domu, výstavbu, rekonstrukci nebo refinancování stávající hypotéky nabízí řešení i pro dřevostavby, stavbu svépomocí nebo vybavení domácnosti „Rychlá výstavba“ od Komerční banky je ideálním řešením pro klienty, kteří chtějí stavět montovaný domek a nemají před zahájením výstavby dostatečné zajištění ke standardnímu hypotečnímu úvěru. Jedná se o kombinaci předhypotéky a hypotéky. Peníze má klient k dispozici ihned po podání návrhu na vklad zástavního práva k pozemku do katastru nemovitostí. Následně je předhypotéka splacena již předschválenou hypotékou se standardními parametry, tedy například možností splácet až 30 let. 
Řešením pro ty, kteří chtějí stavět svépomocí, je „Hypotéka se zálohovým čerpáním“. 

Při sjednávání hypotéky je jen potřeba předložit rozpočet. Finanční prostředky jsou následně uvolněny na účet klienta, a to jednorázově nebo postupně, podle jeho požadavků. Z poskytnutého úvěru hradí materiál a dodavatelské služby. Účelové použití vyčerpaných prostředků prokazuje odhadci KB až po dokončení konkrétních prací. 
Hypotéku ale můžete využít i na vybavení domácnosti. Velmi často nákup vlastní nemovitosti vyčerpá rodinný rozpočet natolik, že již nezbývá na vybavení domácnosti. Málokdo přitom ví, že nákup kuchyňské linky, obývací stěny, elektrospotřebičů nebo sedací soupravy lze také financovat hypotečním úvěrem, a to za stejnou úrokovou sazbu. Výhodou oproti spotřebitelskému úvěru je tedy možnost rozložit si splátky na delší dobu a výrazně nižší úrok. Třeba v Komerční bance můžete na vybavení domácnosti získat až 400 tisíc Kč.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět