"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Necháme růst Vaše finance..."

"S námi postavíte rychleji..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

Novinky na finančním trhu:

Hypotéka na celou cenu nemovitosti je minulosti.

Hypotéka na celou cenu nemovitosti je minulosti.

Česká národní banka doporučila bankám od 1. dubna 2017 neposkytovat hypotéky na 100% hodnoty nemovitosti. Pro lidí, kteří nemají naspořeno, to vypadá jako neřešitelný problém. Řešení tu však jsou.

Doby, kdy banky ochotně půjčovaly i na 120, nebo dokonce 150% ceny nemovitosti, jsou pryč. Nově dostanete maximálně 90% úvěr, a to ještě musíte patřit mezi velmi solventní zájemce. ČNB zpřísnila pravidla a banky se jimi řídí. Důvodem je strach z realitní bubliny - ceny nemovitosti prudce rostou a objem hypoték také. Pomáhají tomu nízké úroky, díky nimž dosáhnou na hypotéku i lidí, kteří by v případě vyšší sazby na úvěr nedosáhli.

Může to znít jako zcela bezcenná rada, ale určitě využijte všechny možnosti, jak poskládat dohromady chybějících deset procent. Pokud chcete úvěr dostat, podívejte se do všech svých rezerv, spočítejte si je a případně hledejte zbývající prostředky v rámi rodiny. To je pro začátek ta úplně nejjednodušší a nejlevnější cesta. Vždy mějte rezervu. Před čím ale buďte opatrní, je využívání nebankovních společnosti, které půjčují za vysoký úrok. Na první pohled se jejích nabídky mohou zdát dobré, ovšem věřte, že než abyste jich využili, je lepší koupi vlastního bytu odložit. Vždy je důležitější dlouhodobá finanční stabilita než krátkodobá potřeba mít tu jednu konkrétní nemovitost. Vyřešit koupi bytu bez zdrojů není vůbec jednoduché. Proto je vždy dobré poradit se s odborníkem, který vám načrtne možná řešení.

 

Proto nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.


Zpět