"Dokážeme spravit Vaše finance..."

"I při studiích se dá podnikat..."

"Postaráme se o Vás v dobrém i zlém..."

"Nebuďme ovce a splňme si své sny..."

"Střiháme úrokové sazby u hypoték..."

"Finanční plán dokážeme naporcovat na míru..."

"Nebojíme se žádné výzvy..."

"Sestřelíme konkurenční nabídky..."

"S námi se dostanete na vrchol..."

"S námi postavíte rychleji..."

"S námi si cíle jen nemalujete..."

"Zabezpečíme Vaše děti na studiích..."

"Necháme růst Vaše finance..."

Novinky na finančním trhu:

ČMSS stoupl v pololetí čistý zisk o pět procent

ČMSS stoupl v pololetí čistý zisk o pět procent

Českomoravská stavební spořitelna zaznamenala nárůst čistého zisku v prvním pololetí na 535 milionu korun. Meziročně je to zvýšení o 5 %.  Předseda představenstva ČMSS Tomáš Kořínek uvedl, že za nárůstem stojí hlavně nižší tvorba opravných položek, nákladová disciplína a obchodní výsledky. Podle české tiskové kanceláře poskytly celkem stavební spořitelny za pololetí úvěry za 36,6 miliardy korun.  Je to o pětinu více, než bylo v loňském roce.

Meziročně stoupl počet uzavřených smluv o 23 % a počet nově uzavřených smluv dosáhl čísla 234.000.  Podle Kořínka je pozitivní předpoklad vývoje i na zbytek roku. Výhledově se počítá s dvacetiprocentním zvýšením počtu nově uzavřených smluv a růstem objemu úvěrů.

Zájem o úvěry se v prvním pololetí zvýšil o 12 procent, ČMSS poskytla 14.209 úvěrů v objemu 13,8 miliardy korun. ČMSS uzavřela v prvním pololetí 96.266 smluv o stavebním spoření. Ve srovnání s předchozím rokem to je nárůst o 43 procent. Českomoravská stavební spořitelna vznikla v roce 1993, nyní má zhruba 1,3 milionu klientů. Akcionáři ČMSS jsou ČSOB (55 procent) a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG (45 procent).

 

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat v sekci Kontakty.

 

 

zdroj:finance.cz


Zpět